Market Raf Etiketlikleri

Marketçilik alanında müşteri hizmeti anlamında en öncelikli verilmesi gereken hizmet: market raf etiketlikleridir. Çünkü mağazaya gelen bir tüketicinin önceliğinde satın alacağı malın fiyatı vardır. Bu bilgiyi edinemeyen müşteri tüketim yapmaya pek fazla yanaşmaz ve ortamı terk eder. Bunun için marketlerinizde kullanmanız gereken öncelikli ürün ise market raf etiketlikleri.

Şıklık ve Kalite

Ferka Plastik olarak ürünlerimizde yalnızca kaliteyi değil aynı zamanda şıklığı da ön planda tutmaktayız. 2003 yılından beri ürettiğimiz ürünler ile sektörde öncü bir firma haline geldik. Marketlerinizde yalnızca kaliteli ürünü değil şık bir duruşta tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ürünlerimiz EP, ER, HEP, YEP, KP ve KPY olmak üzere tam olarak 6 seriden oluşmaktadır. Bu seriler işletmenizin ihtiyacına göre şeklen farklılık göstermektedir. Örneğin etiketliklerimiz ister sunta raflarınıza isterseniz de boru raflarınıza uygun olarak üretilir ve sizlere teslim edilir. Öte yandan kendi kalıphanemizde ürettiğimiz ürünlerin dışında, ihtiyaç dahilinde işletmeniz için farklı kalıplar gereksinimi duyduğunuzda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Her İhtiyaca Göre Etiketlikler

Firmamız yalnızca etiketlikler de değil etiketliklere yardımcı profilleri ile de sizlere hizmet vermekte. Balkon, oval boru ve kare profillerinin yanı sıra kasiyer profillerinin üretimlerini de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Profillerin yanı sıra yapışkanlı etiketliklerde de birçok model ve ebat çeşitliliğimiz mevcuttur. Üstelik sunta raflar için özel üretimlerde yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemizde, her ihtiyacınıza uygun market raf etiketliklerini bulmanız mümkün. Yaklaşık 16 yıldır yurt içi ve yurt dışında verdiğimiz hizmetlerle yalnızca müşteri ağımızı değil, tecrübe ve bilgi dağarcığımızı da genişletiyoruz. Ferka ailesi olarak pazarın gereksinimlerine uygun, birçok çeşitli ürünü siz müşterilerimize, en kaliteli ve şık şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

 1. Carlton diyor ki:

  ATTN: plastiketiketlik.com / Ana Sayfa – Plastik Raf Etiketlikleri İmalatı INTERNET SITE SERVICES
  This notice ENDS ON: Apr 16, 2020

  We have actually not received a repayment from you.
  We’ve attempted to call you yet were incapable to reach you.

  Please Browse Through: https://bit.ly/2Xy6ewB ASAP.

  For info and also to make a optional settlement for services.

  04162020022941.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.