Kasiyer Etiketlik

Etiket kullanımı son yıllarda oldukça fazla arttı özellikle gıda ürünlerinde tüketicilerin oldukça bilinçli alış veriş yapmaya başlamasından sonra üreticiler gıda ürünleriyle ilgili tüm bilgileri etiketler ile tüketiciye sunma gereksinimi duymaya başladı. Sadece gıda sektörü değil aynı zamanda diğer sektörlerde de toptan ve perakende satışın yapıldı her yerde tüketiciyi ürün hakkında bilgilendirmek bir zorunluluk haline geldi. Bundan dolayı da hem raflar hem de stantlar için özel üretilen etiketlikler kullanılmaya başlandı. Etiketlikler ürün tanıtımı dışında mağaza çalışanlarının genel bilgilerini gösteren yaka kartları şeklinde de kullanılabilmektedir. Personel için de kasiyer etiketlik ürünler üreten firmamız Erka plastik, hizmetlerini plastiketiketlik.com sitesi üzerinden sürdürmektedir. Her şirketin ihtiyacı olan özelliklere sahip renk, model ve ölçülere sahip olan etiketleri uygun fiyatlara kullanıcılara sunuyoruz.

Etiket Üretim Standartları

Her üründe olduğu gibi etiket üretiminin de kendine göre bazı standartları bulunmaktadır. Firmamız etiket üretimini firmaistekleri doğrultusunda isteğe yönelik olarak da yapmaktadır. EP-Serisi etiketler 40-55 ve 60 mm’lik ölçülerde üretilmektedir. Bu seride 18mm’lik sunta etiketlikler de bulunmaktadır. ER serisi etiketlikler ise boru ve iki tırnaklı olarak üretilirler ve çerçeveye takılabilirler. Hareketli etiketlik olarak anılan HEP serisi etiketlikler ise 40’lık, 18’lik ve 65’lik olarak üretilmektedirler. Etiket ürünleri esnek ve ucuz, uzun ömürlü dayanıklı plastikten üretilmektedir. İsteğe bağlı istenen renkte de üretilebilmektedir.

Etiketliklerin Kullanım Şekli

Etiketlikler esnek ve dayanıklı malzemeden firmanın isteği doğrultusunda istenilen ölçüler baz alınarak üretilmektedir. Etiketlerin kullanım alanlarına göre tasarımlarında da değişiklikler olmaktadır. Genel itibariyle raflarda ürün bilgisini bildirmek amaçlı kullanılan etiketlikler rafların kenarlarına geçmeli şekilde kolaylıkla takılmaktadır. Ürünlerin etiket boyutlarına göre etiketler şeffaf plastik ile ayrılmış alana sürülerek takılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.